Kontaktujte nás: +420 412 879 006 | info@ep-forklifts.cz
0 Kč

Inovácia je kľúč
k úspechu spoločnosti EP.
Máme globálny tým 100 inžinierov,
ktorí neustále vyvíjajú a inovujú 
všetky naše výrobky.

Servis a služby
- 2 roky záruka
- 24 hodín pre objednávky náhradných dielov
- krátké dodacie lehoty
- online technická podpora

Spoločnosť

Predstavenie

EP Equipment je globálny výrobca, ktorý má od roku 1993 vedúce postavenie na čínskom trhu s manipulačnou technikou. Hlavnými oblasťami záujmu spoločnosti sú elektrické zdvíhacie vozíky, skladové riešenia a súčiastky OEM. Sídlo spoločnosti je v čínskom Hangzhou. Spoločnosť vlastní viac ako 250 000 metrov štvorcových výrobných priestorov v Anji a Jiangjiang, ktoré sa nachádzajú v Číne a tiež vo Wisconsine v USA. Okrem toho má naša spoločnosť distribučné sklady po celej Číne, v USA, Japonsku, Belgicku a Thajsku. Vďaka vlastnému vývoju sme získali  veľa patentov v USA i Číne a vlastníme ochranné známky po celom svete. Obchodné jednotky zahŕňajú EP, East Power, Manhand, EP OEM diely a Big Joe. V celosvetovom meradle zaznamenáva spoločnosť EP každoročný rast a v súčasnosti má viac ako 1 000 zamestnancov po celom svete.

 

Myšlienka vývoja

Spoločnosť EP sa v súčasnosti usiluje o pozíciu lídra v oblasti inovatívneho spracovania manipulačnej techniky. Naším cieľom je čo najmenšia spotreba prevádzkových energií a zásadné obmedzovanie emisií. Základným pilierom našej výroby je produkcia kvalitných výrobkov s dlhou životnosťou a veľkou pridanou hodnotou. EP si tiež uvedomuje, že sa môže úspešne rozvíjať iba vtedy, keď bude neustále prekračovať očakávania svojich zákazníkov. Mimoriadny zákaznícky servis vnímame ako základ pre rast spoločnosti, a preto kladieme velký dôraz na miestnu podporu na všetkých trhoch, kde sa naše výrobky predávajú.

 

Management team

EP je skutočnou globálnou spoločnosťou, ktorá vybudovala vedúci tím na svetovej úrovni. Ten vyvíja a podporuje produkty pre miestne trhy po celom svete. Zameriava sa na lokálne vedenie, design, riadenie akosti, technickú dokumentáciu, podporu výrobkov a dodržiavanie predpisov. Zároveň ťaží z efektivnej medzinárodnej výroby, lokálneho prispôsobenia, dôverných vzťahov so zákazníkmi a vynikajúcej miestnej podpory. Kľúčoví manažéri EP v súčasnosti sídlia v Číne, Japonsku, Thajsku, Európe a Spojených štátoch.

 

Kvalita

Spoločnosť EP se zameriava predovšetkým na kvalitu vlastných produktov, a preto k ich výrobe používa iba komponenty od renomovaných výrobcov. Naša spoločnosť EP neustále investuje do automatizácie a robotizácie výrobného procesu, a tým udržuje vysokú úroveň kvality a produktivity práce. EP testuje každý jednotlivý výrobok a udržuje záznamy o výrobe. Vďaka tomu je schopná dlhodobo udržiavať vynikajúcu kvalitu výrobkov a popredajnú podporu.

Separator

Získali sme ocenenie „Red dot award“ za design a sme držitelia asi 200 designových a užitných patentov. - EP Equipment

Služby

Služby EP SERVIS zaišťuje

Predpísané servisné prehliadky v počte a štruktúre odpovedajúce danej prevádzkovej záťaži
Celkové opravy (repasy) plošinových vozíkov a ťahačov vrátane kompletnej výmeny mechanicky namáhaných súčiastok, motoru a nového laku
Pozáručné opravy každej manipulačnej techniky renomovaných výrobcov
Technické kontroly
Revízie plynových zariadení
Výroba hydraulických hadíc